Венеція фото міста і де знаходиться Падуя

La Specola відбивається на Bacchiglione в Падуї, Італія пір світ Кореспондент.

Розташований всього в 38 кілометрах від Венеції. Падуй – ще один приклад того, що мистецтво може знаходитися прямо на вулицях. Спокій і простота характеризують це місто. Це земля, де знаходиться знаменита базиліка Сан-Антоніо, до якої так багато паломників приходили дякувати святого.

Тут існує доступ до автомагістралі А-4, яка з'єднує район, де знаходиться венеція і Мілан. Але найпростішим і дешевим способом дістатися до пункту призначення – на поїзді станції, де знаходиться венеція. Поїзди тут ходять щогодини. Легенда свідчить, що в Падуї була заснована імперія троянського царевича Антенора. Тут проходить підземна річка Ізонцо. Гробниця троянського царевича перебуває на виду у всіх, в саркофазі, який знаходиться навпроти готичного палацу Romanin.
Падуй – це місто з багатою історією. В університеті Петрарки проходили лекції Галілея і, більш того, найважливішою роботою є призведений Джотто – в каплиці Скровеньі. Але краще почати екскурсію по місту від станції, так як саме місто, особливо стара його частина, легка для піших прогулянок. Біля станції знаходиться каплиця Скровеньі 1303. Її краса підкреслюється фресками Джотто. Це його найбільша робота, яка зображує життя Ісуса. У цьому воістину чудовому мальовничому місці використовуються панелі «вигнання морисків» або «Різдво» і його »Судний день», яка написана на західній стіні каплиці. Цією красою можна насолоджуватися кожен день з 9 ранку до 19 вечора.

PADOVA - Капела дельї Скровеньі пір Андра МБ.

Далі ми приходимо до площі Пьяцца делле Ербе. Там ми можемо насолоджуватися Palazzo della Ragione. Це середньовічний суд, перед ним знаходиться будиночок п'ятнадцятого століття. Варто піднятися туди, тому що з нього можна отримати хороші фотографії ринку, який працює на цій площі кожен день.

Далі переходимо до площі Пьяцца дель Дуомо. Місцевий Баптистерій є найбільшим середньовічним символом фрескового живопису Італії, написаної Giusto de Menaboi в 1378 році.

Падуя - Палаццо делла Ragione пір Луїджі FDV.

Залишаючи площу Пьяцца дель Дуомо, ми можемо увійти через красивий вхід на стороні площі і пройти малими алеями, які ведуть під Palazzo del Capitanio, відомого своїми астрономічними годинами 1344. Piazza del Signori оточений аркадами, де є ресторани, невеликі магазини і бари, щоб насолодитися гарною їжею. Далі ми прибуваємо на площу Piazza della Fruta. Назва говорить сама за себе. Тут кожен день працює популярний ринок фруктів.

Так само ви просто зобов'язані побувати в базиліці Сан-Антоніо. Ця будівля просте і одночасно екзотичне. Воно прикрашене візантійськими куполами і багато голок вказують на небо. Будівля володіє конічним куполом, який піднімається високо над семи іншими округлими банями. Усередині головний вівтар має рельєфи Донателло – символ святих чудес. З одного боку церкви знаходяться гробниці Св. Антонія. Стіни навколо них були вирізані великими художниками італійського Відродження.

Так само однією з визначних пам'яток є будинок Петрарки або Ботанічний сад, один з найстаріших у Європі. Ніщо не може зрівнятися з повнотою почуттів, які ми отримали від венеція фото міста. Його образи, історія та мистецтво назавжди залишаться в пам'яті.

Сан-Антоніо-де-Падуя пір Mynth.

Падуй є справжньою оазою помірності. Витончена краса Верони або ностальгія венеція фото міста дають нам знання, які викликають повагу до цієї прекрасної землі.

Джерело: desatka.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>