Купіть тури в Кенію – це незабутній відпочинок і сафарі

Купіть тури в Кенію - це незабутній відпочинок і сафарі

Кенія або, скоріше, Республіка Кенія країна, у Східній Африці. Країна відома своєю історією, культурою та дикою природою. Поїздка в Кенію дасть Вам можливість тісно познайомиться з культурою, традиціями і природою цієї країни.
Кенія розташована в оточенні Танзанії, Судану, Сомалі, Уганди і Індійського океану. Ця країна була названа «колискою людства» антропологами, так як тут знайдені археологічні підтвердження існування тут цивілізації 20 мільйонів років тому. Кенія має довгу історію колонізації.

Якщо Ви плануєте приїхати у відпустку в цю екзотичну країну, то доцільно мати інформацію для туристів, це дозволить Вам переміщатися по країні впевнено.

Потрібно мати дійсну візу і паспорт, щоб в'їхати до Кенії. Ви повинні зв'язатися з кенійським посольством і дізнатися подробиці про візові процедури.

У Кенії розвинена мережа банкоматів для зручності іноземних туристів. Кредитні карти широко прийняті в Кенії. Якщо ви маєте дорожній чек, то вам не потрібно турбуватися, оскільки вони можуть бути обмінені в банках в країни. Рекомендується подорожувати без нічого. Якщо вага багажу перевищує норму, за нього потрібно доплачувати окремо.

Подорожувати до Кенії зовсім не складно. Є велика кількість міжнародних рейсів до Кенії з багатьох країн по всьому світу. Усередині країни можна подорожувати на поїзді, машині або автобусі. Ви можете орендувати автомобіль і їздити в різні частини країни. Рух в Кенії лівосторонній.

Медичне обслуговування в Кенії на високому рівні. Тим не менш, медичні працівники не приймаємо оплату через страхові компанії. Таким чином, необхідно мати достатньо готівки. Ви повинні придбати необхідні продукти, такі як ліхтарики, крем від сонця, таблетки від малярії, взуття для ходьби.

Купіть тури в Кенію - це незабутній відпочинок і сафарі

Туристичні центри в Кенії:

Кенія стала великим туристичним центром в останні роки. Тут багато визначних пам'яток цікавих для туристів.

Купіть тури в Кенію - це незабутній відпочинок і сафарі

Кенія є домом для великої кількості парків, заказників, заповідників і безліч інших пам'яток, які варто відвідати. Кенія особливо відома своїми численними парками, лісами і заказники. Ці парки і заповідники є домом для численних тварин і птахів, таких як гепардів, слонів, левів, тигрів, буйволів, зебр, носорогів, бізонів, в коней, яків і інших диких тварин. Ви також можете знайти велику кількість птахів, таких, як орли, яструби, сови. Деякі парки, які варто відвідати: національний парк Масаї Мара, Національний парк Амбоселі, Какамега лісовий заповідник, національний парк Арабуко-Сококе, Халлер Парк та інші. Поряд з цим, можна подивитися на екзотичних морських мешканців в Момбаса Ватаму Національний морський парк.

Поряд з цим, пляжі на узбережжі в Кенії також служив в якості туристичної країни сайтів. Ці пляжі регулярно відвідують багато туристів. Вони служать ідеальним місцем для прийняття сонячних і безліч інших заходів воду, як підводне плавання, дайвінг, плавання, вітрильний спорт та багато іншого. Йшов пляжі в місті Ламу є одним з найпопулярніших пляжів в країні. Інші пляжі, які служать популярних туристичних об'єктів є ті, в Момбасі, на острові Kiwayu, Малінді і інші.

У країні так само є численні озера і річки, яка приваблює багатьох туристів в цю країну щороку. Деякі з цих популярних пам'яток озера Вікторія, таїть Хіллз, озеро Барінго, озеро Елментейта та інші. Гори Кенії також є одним з основних туристичних об'єктів в країні. Інші популярні маршрути включають озера Туркана в Кенії, Лодвар, Нгонг Хіллз, Музей Карен Бліксен, Парадайз Лост печера, руїни мечеті Мінарані Конго і багато інших.

Туристичні маршрути Кенії безмежні. Туристи приїжджають в цю країну завжди задоволені відпочинком.


la-isla-madeira-portugal-1_2 la-pampa-adventures-in-argentina-1_1 la-serena-paisajes-del-norte-de-chile-1_2

Джерело: desatka.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>